1. Przed skorzystaniem z usług klientka zobowiązana jest do zapoznania się z niniejszym regulaminem, zaznajomieniem się ze sposobem korzystania z urządzeń oraz ich obsługą, a także z przeciwwskazaniami dotyczącymi korzystania z poszczególnych urządzeń.
 2. W przypadku spełnienia warunków, klientka zobowiązana jest do wykupienia karty członkowskiej w wysokości 10 zł i  okazania karty przed każdym wejściem/wyjściem do i ze studia.
 3. Każda klientka zakupując kartę członkowską akceptuje Regulamin Studia Lady Line.
 4. Wszystkie karty są imienne i nie mogą być wykorzystywane przez inne osoby.
 5. Okazanie karty jest obowiązkowe przed każdą wizytą w Studio Lady Line.
 6. Możliwość korzystania z usług rezerwuje się z wyprzedzeniem 24h przed zaplanowaną w grafiku Studia godzinę przybycia.
 7. Pierwszeństwo do korzystania z usług mają te klientki, które dokonały wcześniejszej rezerwacji za pośrednictwem telefonu, poczty elektronicznej lub osobistej wizyty w recepcji.
 8. W przypadku nieprzewidzianych sytuacji losowych, dokonaną wcześniej rezerwację odwołać można najpóźniej 24 godziny przed wyznaczonym zabiegiem za pośrednictwem telefonu, poczty elektronicznej lub osobistej wizyty w recepcji.
 9. Zastrzega się, że w przypadku nieodwołania rezerwacji następuje zaliczenie usługi na karcie lub utrata wniesionej opłaty.
 10. Zabiegi będą wykonywane tylko i wyłącznie w następującym stroju:
 • - Roll Shape - getry lub leginsy (krótkie lub długie), skarpety, koszulka z długim rękawem,
 • - Body Shape / Infra Shape - czyste, wygodne obuwie, krótkie spodenki, (figi), krótki top odsłaniający - ciało najlepiej w kolorze białym, mały ręcznik,
 • - Łóżko Activ Slim (elektrostymulacja) - ręcznik kąpielowy duży, wygodna bielizna sportowa bez metalowych elementów.
 1. Klientki z zakupionymi zabiegami zobowiązane są do przyjścia 15 minut wcześniej przed wyznaczoną godziną zabiegu w celu dokonania pomiarów. W przypadku spóźnienia, czas zabiegu ulega skróceniu, a w przypadku zbyt dużego spóźnienia możliwe jest także anulowanie rezerwacji. W obu tych przypadkach następuje zaliczenie usługi na poczet wykonanego zabiegu.
 2. Każda klientka Studia Lady Line uprawniona jest do korzystania z organizowanych, zapowiedzianych akcji promocyjnych według oddzielnych ustaleń.
 3. Studio Lady Line nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione rzeczy w całym obiekcie.
 4. Studio nie ponosi odpowiedzialności za skutki zdrowotne z wykonywanych zabiegów.
 5. Klientki korzystające z urządzeń studia Lady Line oświadczają, iż nie mają przeciwwskazań zdrowotnych oraz ćwiczą na własną odpowiedzialność.
 6. Osoba chcąca korzystać z usług klubu powinna zasięgnąć opinii lekarza odnośnie swojego stanu zdrowia. Korzystający z urządzeń ćwiczą na własną odpowiedzialność, kierownictwo obiektu nie odpowiada za stan zdrowia ćwiczących.
 7. Studio zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz godzin otwarcia bez podania przyczyny.

Zobacz także administratora danych osobowych: Polityka prywatności


Informacje i zapisy: 601 551 131

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz: 8:00 do 21:00, soboty - 9:00-19:00

Zadaj pytanie